מוצרים נלווים לאיפור קבוע – הפתרונות להסתרה שלו בצורה הטובה ביותר

מוצרים נלווים לאיפור קבוע

מוצרים נלווים לאיפור קבוע ולהסתרתו הם מאסט. מכירות את התופעה שאנו הולכות לעשות איפור קבוע בהתלהבות – באזור הגבות, עיניים שפתיים וכו' ובסוף מתחרטות? הצבע דוהה וישנם חלקים שאפילו יורדים לגמרי וזה נראה פשוט לא טוב.

טיפול להסרת איפור קבוע לא בא בחשבון מכיוון שהטיפול הוא חודרני, כואב, דורש החלמה וגם דורש מאיתנו לא לשהות בשמש, למרוח קרם הגנה, למרוח משחות ועוד.

כיום ישנן שיטות יעילות יותר וכואבות הרבה פחות (זה מה שחשוב בעצם). מעבר להסתרת איפור קבוע ניתן להסתיר עם דרך זו גם אקנה וגם צלקות אקנה – מדהים לא?

אז מה הן הפתרונות להסתרת איפור קבוע? כל זה בפוסט הבא

מה הם מוצרים נלווים לאיפור קבוע וכיצד מסתירים אותו בצורה היעילה ביותר?

כאמור, ישנן המון שיטות להורדת איפור קבוע מעור הפנים אך רובן שיטות כואבות, חודרניות וגם יקרות. למה לנו ללכת לשיטות אלה אם כיום ישנם מגוון רחב של פתרונות ומוצרים יעילים, טובים וזולים הרבה יותר?

הנה לכם כל השיטות וכל המוצרים הנלווים לאיפור קבוע:

הסוף של הפתרונות החודרניים לאיפור קבוע – מייקאפ דרמקול! מייקאפ דרמקול הוא המייקאפ היחיד בעולם עם הכיסוי הגבוה ביותר ועם העמידות הטובה ביותר שקיימים. הסתרת איפור קבוע מעולם לא הייתה קלה יותר, מהירה יותר וזולה יותר.

השימוש במייקאפ הוא קל ונוח, לא מצריך הרבה עבודה ולא מצריך הרבה חומר מה שחוסך לנו גם כסף.

ניתן להניח אותו על האזור עם האיפור הקבוע ולקבל כיסוי מלא ואחידות מירבית, לא רואים כלל מה יש מתחת למייקאפ והוא מתקבל ממש כמו עור שני – אין הבדלים בין העור שלנו לבין המייקאפ.

אז כיצד מסתירים אותו בצורה היעילה ביותר?

  • שטפו את האזור במים וסבון וודאו שלא נותרו שאריות של איפור או לכלוך. לאחר מכן יבשו את האזור בעזרת מגבת נקייה.

  • לאחר ששטפנו וייבשנו היטב את האזור והוא אכן נקי משאריות של איפור ולכלוך נוכל לעבור לשלב השני והוא הנחת לחות נטולת שומן. נניח מעט מאוד קרם לחות על האזור עם האיפור הקבוע ונמתין לספיגה מלאה.

  • אחרי שקרם הלחות נספק לחלוטין ניתן להניח על גבי האזור שתרצו, קחו מעט מאוד חומר – גרגיר קטנטן יספיק כיוון שהמייקאפ מרוכז מאוד – אתם תופתעו לגלות עד כמה.
    ההמלצה היא למרוח את החומר בעזרת האצבעות בצורת מריחה טפיחה על האזור.

  • לאחר מריחת המייקאפ השיע שלב הקיבוע – על מנת שהמייקאפ ישב בצורה טובה יותר ולמשך שעות רבות רצוי ומומלץ להניח מעליו קצת פודרה שקופה, זה מעניק לנו שכבת הגנה נוספת וכך הוא הופך עמיד יותר לאורך זמן.

מוצרים משלימים נוספים

מוצרים נלווים לאיפור קבוע נוספים הם קרם בוטוקס. מריחה של קרם בוטוקס לפני הנחת המייקאפ על אזור האיפור הקבוע או צלקות האקנה יעניק לנו שכבה חלקה ואחידה של העור, הוא ימתח לנו אותו ויהפוך אותו לזוהר וקורן.

הנחה של מייקאפ לאחר קרם זה תעניק גם עמידות נוספת למוצר ותמקסם את האפקט.

לסיכום

כפי שכבר הזכרנו – מוצרים נלווים לאיפור קבוע הם חלק בלתי נפרד. לא תמיד האיפור הקבוע נשאר בצורה מושלמת על העור שלנו והוא לא רק תלוי בעבודה של בעלת המקצוע אלא גם בסוג העור שלנו – הוא לא תמיד מאפשר לחומרים מסוג זה להשאר על העור בצורה מושלמת ולאורך שנים, מה גם שאיפור קבוע עובר שכבה אחת בלבד של העור.

דילוג לתוכן