איך להתאפר נכון – ריכזנו עבורך את כל הטיפים החמים לאיפור פנים

איפור פנים

רובנו אוהבות להתאפר זה חלק מהכיף שלנו כנשים אך לא תמיד אנו יודעות איך ומה מתאים לנו. בין אם זה גוון נכון למייקאפ גוון נכון של סומק, צללית ושפתון. האיפור גורם לנו להיות ולהיראות מטופחות. יש כאלה האוהבות איפור פנים במראה הטבעי ויש כאלה שאוהבות להדגיש שפתיים בעיקר, עיניים או שניהם.

האסונות יכולות להיגרם מבחירת גוון של מייקאפ שלא תואם לגוון העור שלך, סומק לא מחמיא, שפתון בצבע שיגרום לפנייך מראה רשע ושל מכשפה ואיילינר בקווים היכולים לגרום לעין נפול ולא מחמיא. איפור לא נכון יכול לגרום למראה מבוגר, לכן חשוב לדעת ולהתאים איפור המתאים לפנייך.

מייקאפ- הבסיס לכל איפור

כשעושים איפור פנים אז קודם כל חשוב לשים פריימר – פריימר מחליק את הפנים וסוגר נקבוביות, מכין את העור לקראת איפור ומסיעע לעמידות האיפור. לגבי המייקאפ דרמקול, לא מעט נשים נוטות לבחור גוון שלא מתאים לגוון שלהן, חשוב להתאים באופן כמעט מדויק. יש למשל הנוטות לבחור גוון בהיר יותר ולכן יוצרות מראה של "קספר" או "מסכה" – זאת טעות מספר אחת באיפור פנים. לכן יש להתאים באופן כמעט מדויק לגוון עורך.

המקום הכי נכון הוא אזור הדקולטה (מחשוף) בקשי עזרה במידה מאדם מקצועי ואינך מצליחה . חוץ מהאיכות באיפור פנים חשובה גם הכמות- לכן, מריחת מייקאפ בכמות גדולה מהרצוי עלול לגרום למייקאפ לרדת מהר יותר, מכיוון שהכמות כבדה מאוד לעור הפנים וגם בלי קשר נותן מראה של "מסכה" מלאכותי ומכוער. מורחים קרם לחות ואז מעל הפריימר על כל אזור הפנים ומתחת לקן הלסת חוץ מהצוואר.

קונסילר

בקונסילר של דרמקול ישראל משתמשים בדרך כלל מתחת לעיניים בכדי לטשטש כהויות, אך גם משתמשים בו בכדי לטשטש פגמים שהמייקאפ לא הצליח בגלל שהוא סמיך ומרוכז. וכמו כן גם בקונסילר חשוב להתאים גוון חשוב לשים דגש באיפור פנים על גוונים נכונים. אם תבחרי גוון בהיר בקונסילר ותמרחי מתחת לעיניים תיצרי מראה של שני פנסים לבנים אפורים.

הקונסילר צריך להיות בגוון כמעט תואם למייקאפ שלך. ההמלצה היא כשגוון עורך צהוב וחם ובמידה ויש לך כהויות מתחת לעין יש לבחור קונסילר בגוון כתמתם – כתום מטשטש אפור, זהו  טיפ מקצועי באיפור פנים! קונסילר בהיר בגוונים קרים יעשה פעולה הפוכה ואף יבליט את הכהות שיש לך מתחת לעיניים ויהפוך אותם לגוון אפרפר- לא מחמיא כלל. העדיפי תמיד קונסילר נוזלי.

רואה לך בעיניים

באיפור פנים יש את אלה שאוהבות להדגיש יותר את העיניים וכאלה יותר שפתיים, אז גם אם את רוצה לשמור על מראה טבעי וללא איפור בעיניים אל תוותרי על המסקרה. זה מדגיש את העין, פותח אותה ונותן מראה אחר ויפה.

תבחרי במסקרה שאינה עמידה במים בכדי לשמור על הריסים, מסקרה עמידה גורמת לשבירתן וצמיחתן אינה מהירה. במידה ואת כן מעוניינת באיפור עיניים דרמטי תבחרי בצללית בגוונים טבעיים ולא מבריקים זה מחמיא יותר. להדגשת העפעף העליון יש כמובן למרוח איילנייר ולמראה חתולי למשוך אותו כלפי חוץ, לאחר מכן מרחי מסקרה על הריסים ולמראה דרמטי יותר המתיני לייבוש ולאחר מכן מירחי שוב להדגשה נוספת.

הסמקת הפנים באיפור פנים

רוב המאפרים בעולם המבצעים איפור פנים לכל מיני מפורסמים בוחרים תמיד בגוונים ורוד/כתום אפרסק ולא גוונים כהים.  כמובן שבחירת סומק זה על פי הטעם האישי אך חשוב לזכור שזה אמור לתת זוהר טבעי והסמקה טבעית ולא צביעה .

אך ההמלצה היא, בחרי תמיד בגוונים עדינים ולא כהים מידי בכדי לא ליצור כתמים על הפנים ולהפוך אותם למראה ליצני. יש למרוח סומק על תפוחי הלחיים ולא כלפיי מטה לכיוון השפתיים. חשוב לא להגזים.

חתומה בנשיקה

במידה ואיפרת עיניים במראה דרמטי, מומלץ להשתמש בשפתונים בגווני ניוד, אם לא הדגשת מראה עיניים דרמטי ואיפרת אותן באופן עדין, תוכלי להשתמש בשפתונים בגוונים כהים יותר.

טיפ: חשוב לא למרוח שפתון על שפתיים יבשות וסדוקות , זה לא נראה טוב כלל. ולא אסתטי. הקפידי למרוח לחות ולטפל בהן.

*יחשוב לזכור! ש להקפיד תמיד להסיר איפור פנים ולעולם לא ללכת לישון עם איפור. יש להסיר עם מסיר איפור, סבון פנים, מגבונים להסרת איפור וכו'..

דילוג לתוכן