אז איך הכל התחיל? ולמה דרמקול כל כך פופולרית בעולם?

המותג הצ'כי המקורי Dermacol מוקיר יופי נשי במשך למעלה מחצי מאה. אחד הקונסילרים הראשונים בעולם פותח במעבדה הצ'כית של דרמקול. זה התחיל להיות בשימוש על ידי הוליווד ב-1960s, ומאז, Dermacol כבר שם נרדף מושלם לאיפור העור, לא רק בצ'כיה, אלא בכל רחבי העולם.

1966, כאן הכל התחיל – באותה שנה היה ביקוש רב לקונסילר המכסה כל דבר על עור הפנים למטרות צילום סרטים, דוגמנות פנים וכ'ו. אחת הדרישות היו עמידות בפני מים, עמיד לאורך זמן, ושיהיה רפואי (אינו גורם נזק  לעור), וכך נולד המייק-אפ דרמקול, שאומץ על ידי המומחית לטיפוח ויופי "אולגה קנובלוצ'ובה" הצ'כית.

1969, דרכו להוליווד – אחד המייק-אפים הראשונים שאומצו תוך זמן קצר מאז השקתו על ידי הוליווד. דרמקול כבשה את נשות אירופה בזכות עובדה זאת.

2012, דרמקול על הצד האפריקאי – אחרי הכניסה של דרמקול לשוק האסייתי, דרמקול השיקה גוונים כהים כדי להתאים את המייק-אפ לצרכן האפריקאי. המדינות הראשונות בה דרמקול הפכה להיות פופולרית היו לוב וסודן. מאז דרמקול נהפכה למותג פופולרי בעוד מדינות אפריקאיות כמו: מרוקו, אלג'יריה, טוניסיה, ונמיביה.

2015, דרמקול בדרום אמריקה – הנשים הראשונות שהחלו לצרוך את המוצרים של דרמקול היו ממדינת פרגוואי. ומאז המוצרים הנפלאים של דרמקול מצאו מקום בתיקי הנשים במדינות דרום אמריקאיות כמו: ברזיל, צ'ילה, מקסיקו, אורוגוואי, קולומביה, קוסטה ריקה, והרפובליקה הדומיניקנית.

2016, 50 שנות עשייה נפלאה – בשנה זו המותג הפופולרי דרמקול חגג 50 שנה של עשייה ותרומה לעולם האיפור והקוסמטיקה, בנוסף החגיגה הייתה כפולה, מכיוון שבאותה שנה דרמקול נכנסה לתוך השוק האמריקאי, לצרכניות הפרטיות ולא רק להוליווד.

2018, אפשר להכריז 'דרמקול מבוקש על ידי ישראליות' – לשמחתנו המוצר נהפך לפופולרי בקרב הצרכניות הישראליות, אך עם זאת כמו כל מותג מבוקש, עסקנים מסוימים מציפים את השוק הישראלי בדרמקול מזויף ומשווקים אותו כמקורי, מה שיכול לגרום נזק לעור הפנים. איך עולים על זה? האריזות המזויפות שונות מהאריזות המקוריות ותוכלו להיכנס לעמוד שלנו המסביר איך לזהות דרמקול מזויף.

הכירו את אולגה קנובלוכובה, מייסדת דרמקול.

בשנת 1965 הגיעה אם עם ילדה הקטן למכון. לילד היה כתם לידה גדול וכתמים לבנים. מכיוון שלא היה אז לייזר באותו זמן, הם היו צריכים להבין ולהסיק איך ניתן לכסות את הכתמים.

אולגה פנתה לד"ר בובליק, שהיה ראש המעבדה לפיתוח מוצרי איפור עבור אולפני סרטי ברנדוב.

ד"ר בובליק החל לחקור כיצד ניתן לכסות צבעי גוון כאלה דומיננטים ואחרי בדיקות קליניות רבות, הוא פיתח את האיפור המכסה הגבוה ביותר. לקח לו כשנה אחת להרכיב את הפורמולה המנצחת לאחר ניסיונות רבים, ואחרי כן, האיפור היה זמין בעשרה גוונים שונים בלבד. השם נגזר מהמילים "דרמה", כלומר עור וצבע – "קול".

אולגה כמובן השתמשה במוצר בעצמה בכדי לכסות את הנמשים שלה, שבאותה תקופה לא היו באופנה כמו שהם היום.

זה הסיפור של מוצר הכיסוי המושלם מייקאפ דרמקול  הנוסחה הקרמית, עשירה ונטולת חומרים משמרים, עם ריכוז הפיגמנט של 50% תכסה אפילו את פגמי העור והפגמים הקשים ביותר. העור שלך יראה חלק, עם גוון אחיד ומושלם! הוא מתאים לשימוש על כל סוגי העור, כולל עור רגיש.

את יכולה למצוא אותו במגוון רחב של צבעים מכיוון שהוא עבר דרך ארוכה מעשרת הגוונים המקוריים והתפתח. כעת כל אחת יכולה למצוא התאמה לגוון העור הייחודי שלה. זהו מצרך בסיס לאומני איפור מקצועיים, ועכשיו הוא גם יכול להיות אצלך!

אולגה