קרם בוטוקס לגברים – כיצד זה עובד?

קרם בוטוקס לגברים

תופעה שהלכה והתגברה בשנים האחרונות היא קרם בוטוקס לגברים. הקרם הזה נועד למלא קמטים ולהחליק אותם בצורה הדומה מאוד להזרקת בוטוקס. הרצון שלנו הוא תמיד לשמר את הגיל ולהיראות צעירים במקצת.

כיום קיימים אינספור טיפולים להחלקת קמטים וקמטוטים, רוב הטיפולים הם הוצאה גדולה ומשמעותית שחוזרת על עצמה מידי חצי שנה כדי לשמר את הטיפול. לכן קיימת אופציה זולה בהרבה, אומנם גם כן טיפול שנדרש לשמר אותו אך התוצאות מדברות בעד עצמן.

המרכיבים של קרם בוטוקס לגברים הם אלו שאחראיים על יצירת המראה הצעיר והרענן אודות למרכיבים הטבעיים שקיימים בו וכך נוצר המראה הצעיר הזה שאנו כל כך רוצים.

כיצד עובד ומשפיע קרם בוטוקס לגברים?

הקרם מרגיע ומרפה את שרירי הפנים, הוא חודר לשכבות העמוקות שלו ובכך מחליק את האזורים המקומטים בהם. הקרם נמרח ויושב בצורה טבעית על העור ומעניק אפקט מתיחה. מעבר לכך הוא מטפל בהם לטווח הארוך וככל שמתמידים עם הטיפול השיפור בקמטים הוא משמעותי וניתן להבחין בכך.

קרם הבוטוקס נחשב לקרם בעל תכונות ייחודיות המעניקות זוהר לעור הפנים מעבר לטיפול בקמטים, השימוש בקרם נחשב לשימוש מהפכני בעולם הטיפול בקמטים ונחשב יעיל ואיכותי.

קרם בוטוקס לגברים נוח לשימוש ביתי ויעיל כיוון שניתן לטפל בו בשעות הערב כאשר עור הפנים נקי והולכים לישון. הוא מאיץ את ייצור הקולגן הטבעי של הגוף וגורם לעור להיות מתוח יותר ואף מוריד שכבות לא רלוונטיות מעור הפנים.

הוא אינו יקר ומספיקה ממנו טיפה עד שתי טיפות לטיפול אינטנסיבי ויעיל, הוא לא פולשני כמו זריקות הבוטוקס ואינו משאיר סימנים כחולים או נפיחות בימים הראשונים כמו לאחר טיפול הזרקה.

למי מוצר זה יתאים?

קרם בוטוקס לגברים לא מתאים אך ורק לגברים, הוא מתאים לכלל האוכלוסייה, החל מגיל 25 למטרות מניעת הזדקנות העור עד גילאים מבוגרים יותר לטיפול. הודות לנוסחה הייחודית של הקרם הוא מעניק לנו שילוב של מניעה וטיפול בתופעה.

על מנת לקבל את האפקט הרצוי מומלץ מאוד להשתמש בו באופן קבוע ובכך תוכלו לקבל תוצאה ארוכת זמן.

איך משתמשים בקרם הבוטוקס?

כנאמר, קרם בוטוקס לגברים מפחית את סימני הזדקנות העור והעייפות, הוא מחליק את העור ומעניק תחושת הרמה. התוצאות שלו מהירות אך רצוי להשתמש בו לאורך זמן למקסום התהליך.

השימוש בו צריך להיות עדין ובאופן נכון ובפסקה זו נסביר צעד אחר צעד:

  • מומלץ למרוח אותו על עור נקי בערב\ בבוקר.
  • יש למרוח את המוצר על קמטי המצח, צידי העיניים, קמטוטי הזעף בין הגבות ובצידי הפה והאף.
  • יש להשתמש בכמות קטנה, אין צורך להעמיס מהקרם.
  • זמן שימוש ארוך יותר במוצר, יבטיח תוצאות טובות יותר!
  • הוא מגיע בכמות נכבדת של 50 מ"ל, לכן הוא יספיק לזמן שימוש ארוך.
  • לאחר מספר דקות אפשר להניח מייקאפ דרמקול.

לסיכום

אין ספק שאחד מהמוצרים הנמכרים ביותר כיום בשוק הוא קרם בוטוקס. הוא מחליק את העור בצורה מדהימה, מעניק לו אפקט "בוטוקס", מרים אותו ומטפל בו לאורך זמן. ככל שמתמידים עם הקרם כך התוצאות נשמרות לאורך זמן.

עולם ההזרקות הפך לשוק פרוץ וכיום לא ניתן להבדיל בין הזרקה איכותית להזרקה לא איכותית, לכן אנשים רבים נמנעים מכך ובוחרים כמובן בטיפול שאינו פולשני ואפילו בריא לעור הפנים שלנו.

דילוג לתוכן