פודרה שקופה בתפזורת – היא כל מה שאת צריכה לקבלת מראה טבעי

פודרה שקופה בתפזורת

פודרה שקופה בתפזורת הפכה מזמן למוצר האיפור הנחשק ביותר בקהל המתאפרות הישראליות ולא בכדי. פודרה שקופה היא המוצר המושלם ליצירת מראה מאט וטבעי בכמעט ללא מאמץ.

כיום ניתן לעשות אינספור טכניקות בעזרת פודרה שקופה בתפזורת והיא משמשת בהמון המון דרכים בלוקים היומיומיים שלנו. רוצות ללמוד עוד? המשיכו לקרוא את המדריך הבא:

3 טכניקות שתוכלו לבצע בעזרת פודרה שקופה בתפזורת

לפעמים אנו משתמשים במוצר מסויים למטרה אחת ולא יודעים שניתן לעשות איתו כמה דברים מדהימים. שנים שאנו רגילות להשתמש בפודרה שקופה בתפזור למטרת קיבוע האיפור ותו לו.

הנה לכן כמה טכניקות שכנראה לא ידעתן שניתן לבצע בעזרת הפודרה ואתן תהיו מופתעות בסוף המדריך. עקבו אחר הטכניקות:

1: טכניקת האפייה

אפייה?! נשמע מוזר – אך לא. הכירו את הטכניקה שכבשה את עולם האיפור. בעזרת הטכניקה אנו יוצרים פעולת "אפיית" הפודרה וכך יוצרים מראה טבעי, מואר, חלק ועמיד לאורך שעות רבות. מהי הטכניקה וכיצד מבצעים אותה? בדיוק כך:

טכניקת האפייה היא לא טכניקה חדשה בעולם האיפור אך הרבה מהמתאפרות לא מכירות אותה.

הטכניקה עובדת כך: לוקחים פודרה שקופה בתפזורת בעזרת ספוגית "ומעמיסים" חומר על האזור הרצוי. למשל – אזור העיניים, אזור המצח ואזור הסנטר. ממתינים משהו כמה 5 דקות ובזמן הזה ניתן לעשות דברים אחרים כגון הצללה בעזרת ברונזר, סומק, פודרה ושפתון וכעבור 5 דקות נחזור להעמסה שביצענו.

נקח מברשת רכה ונעיף בעדינות את החומר הנותר – כך מתקבלת שכבה דקיקה ועדינה של פודרה המייצרת הארה עדינה ושכבה עמידה לאורך כל היום. פעולה זו "מבשלת" את הפודרה על העור ובכך אנו מקבלות מראה טבעי, עדין ומואר לעור הפנים.

2: טכניקת קיבוע השפתון והפיכתו למאט

אם יש לך שפתון שאת אוהבת אך הוא נוטה לזלוג עם השעות או שאת רוצה להפוך אותו למאט – זו הטכניקה עבורך. בעזרת טכניקה זו תוכלי להפוך כל שפתון לעמיד ומאט בדקה אחת בלבד.

על מנת להפוך את השפתון שלך לכזה כל מה שתצטרכי הוא פודרה שקופה בתפזורת. אחרי מריחת השפתון הרצוי הניחי מעט פודרה עם האצבע או עם מברשת קטנה כלשהי על גבי השפתון והמתיני מעט. לאחר חצי דקה בערך "העיפי" את השאריות בעזרת מברשת נקייה והנה לך שפתון מאט ועמיד בפחות מדקה וללא הוצאה מיותרת על שפתונים המיועדים לכך.

3: הטכניקה הרטובה

הטכניקה הרטובה דומה במקצת לטכניקת האפייה רק עם פרמטר שונה. בעזרת טכניקה זו תוכלו להגיע למראה עור זוהר ורענן וכך תבצעו זאת:

הרטיבו ספוגית וסחטו ממנה את המים כך שתהפוך לספוגית לחה ומיד לאחר מכן טבלו בפודרה השקופה. לאחר מכן הניחו את החומר על האזור הרצוי בצורת טפיחה. טכניקה זו גורמת לחומר "להתיישב" בצורה טובה הרבה יותר ולהיראות בצורה חלקה על העור.

כך תניחו אותה בצורה הטובה ביותר

ישנן כמה אופציות להנחת פודרה שקופה בתפזורת בניהן מברשת לפודרה, ספוגית או כרית. עם ספוגית המראה שיתקבל הוא חלק ודחוס יותר ועם מברשת המראה יהיה עדין וטבעי יותר. לקבלת מראה טבעי ומאט השתמשו במברשת פודרה מתאימה ועברו איתה על עור הפנים בצורה אחידה.

לסיכום

הנחת מייקאפ דרמקול לפני הנחת פודרה שקופה בתפזורת יעניק לכן את המראה המושלם – מייקאפ בכיסוי מלא בשילוב של פודרה שקופה ועדינה הוא השילוב האולטימטיבי.

דילוג לתוכן