מייקאפ עמיד לקיץ – 5 טיפים לבחירה מוצלחת

מייקאפ עמיד לקיץ

המסע למייקאפ עמיד לקיץ לא מסתיים אף פעם. ישנן כל כך הרבה אופציות בשוק עד שלא נותר לנו מקום לבחירה המדויקת עבורנו. השוק רווי בסוגים שונים, במרקמים שונים ובעמידויות שונות וכמו כן עור הפנים שלנו יכול להוות המון פעמים פקטור רציני כיוון שלא כל סוג של מייקאפ שיתאים לאחת יוכל להתאים לאחרת.

כיצד נדע איך לבחור בין הסוגים הרבים והשונים שקיימים כיום בשוק? מה הפרמטרים החשובים שעלינו לשים לב אליהם לפני בחירת וקניית המייקאפ? איך נתאים את סוג המייקאפ לסוג העור שלנו?

כל התשבות כאן לפניכן:

השלבים המלאים לבחירת מייקאפ עמיד לקיץ

כדי לבחור מייקאפ עמיד לקיץ עלינו לבחון ולעשות סקר שוק מבעוד מועד על מנת להתאים אותו בצורה הטובה ביותר לעור הפנים שלנו ולתנאי האקלים הישראלי. ישנם כמה שלבים שעלינו לשים לב אליהם לכן חשוב שתעקבו אחר המדריך הבא:

השלב הראשון

בשלב הראשון נעשה סקר שוק ונבדוק כמה סוגים של מייקאפ במקביל – נבחן את תכונות המייקאפ, את עמידותו בעיקר ולאיזה סוג עור הוא יתאים. לכן גלשו בכמה אתרי אינטרנט המציעים מייקאפ עמיד לקיץ וערכו רשימה.

השלב השני

וודאו כי אתן בודקות על מייקאפ איכותי מאתרים איכותיים המוסמכים לכך ולא מאתרים סיניים זולים. אנו רוצות את הכי טוב לעור הפנים שלנו ולא נרצה לעורר תגובת אקנה חריפה – זה לא נעים. מייקאפ דרמקול מעניק את המענה הן מבחינת העמידות, הן מבחינת הגוון והן מבחינת המחיר.

השלב השלישי

אחרי שבדקתן את האלמנטים הקריטיים וההכרחיים שחייבים להיות במייקאפ עשו השוואת מחירים.
עצה מהמומחים שלנו: אל תתפתו לקנות מייקאפ במחיר מופקע, לרוב לא מקבלים את התמורה המלאה למייקאפ במחיר כזה ולא תמיד חוזרים לקנות בפעם השניה והשלישית את אותו המייקאפ.

כדאי לוודא שהמחיר אכן תואם את מה שמקבלים מהמוצר, כלומר: אם המייקאפ הוא עמיד, מותאם לסוג העור שלך, יש לו ערך מוסף כמו לחות או חומצה היאלרונית המחליקה את העור וכו', המחיר הממוצע שצריך להיות הוא בסביבות ה-100 שקלים פלוס מינוס.

השלב הרביעי

התאימו גוון מייקאפ בצורה הטובה ביותר לגוון עור הפנים שלכן. ישנם אתרים המציעים טבלת גוונים כמו באתר דרמקול שעוזר בהתאמת הגוון בצורה כמעט מדויקת לגוון עור הפנים שלכן, ניתן להיעזר בטבלה זו על מנת למצוא את הגוון הנדרש.

השלב החמישי

התאמת תכונת המייקאפ לצרכים שלך – בשוק ישנם מבחר של סוגי מייקאפ, בניהם קיימים מייקאפים מוצקים, נוזליים או קרמיים. חשוב שתדעי שמייקאפ עמיד לקיץ הוא מייקאפ נוזלי ולאו דווקא המוצק או הקרמי.

מייקאפ מוצק הוא לרוב יתאים לעור יבש כיוון שקיימים בו רמות גבוהות מאוד של שומן.

טיפ מהמומחים שלנו

ישנן 3 רמות של כיסוי – קל – שקוף, בינוני וגבוה- מלא. אם תבחרי במייקאפ עמיד לקיץ ברמת כיסוי קלה לא תוכלי להגיע לרמת כיסוי בינונית. לכן, ההמלצה שלנו היא לרכוש דווקא מייקאפ בעל כיסוי גבוה. תמיד ניתן "לשחק" עם רמת הכיסוי ולדלל את המייקאפ עם לחות.

כך המוצר ישאר לאורך זמן ולא תצרכו לרכוש לעיתים קרובות אחד חדש.

לסיכום

השוק רווי בסוגים שונים של מייקאפ עמיד לקיץ. חשוב לבחור בקפידה את המייקאפ כדי להבטיח לעור הפנים שלכן את האיכות שהוא ראוי לה. כיום ישנם המון סוגי מייקאפים שסותמים נקבוביות בגלל העמידות שהם מבטיחים ובכך יוצרים את הפעולה ההפוכה – העור לא נושם וכך נוצרת תגובת אקנה.

דילוג לתוכן