קבלו אותו – הפתרון האולטימטיבי לצלקות אקנה בפנים

צלקות אקנה בפנים

תופעה נרחבת בעולם היא תופעת צלקות אקנה בפנים. בשנים האחרונות תופעה זו הלכה והתגברה ואנו רואים יותר ויותר בני נוער או אנשים מבוגרים עם צלקות אקנה על הפנים. כיום ישנם המון טיפולים אסתטיים אך לרוב הם פולשניים ודורשים קילוף שכבות עמוקות של עור הפנים.

כתוצאה מכך לא ניתן להיחשף לשמש ואם קורה שנחשפים – התוצאות מדאיגות. לרוב מתפתחות כוויות ואז המצב הופך לבלתי הפיך.

בעידן של היום יש פתרונות להכל. כיום לא צריך לרוץ למכוני קוסמטיקה כאלה ואחרים בשביל טיפולים פולשניים ולעיתים גם לא יעילים. מייקאפ דרמקול הוא המייקאפ היחידי עם הכיסוי הגבוה ביותר והעמידות הגבוהה ביותר לאורך כל שעות היממה.

למייקאפ קיימים גוונים רבים וניתן להסתיר איתו אפילו קעקועים – כן שמעתם נכון, המייקאפ מגיע בכיסוי גבוה מאוד! ממש כמו עור שני על הפנים ואינו מרגיש כבד או מעיק.

הסתרת צלקות אקנה בפנים בעזרת מייקאפ  

מעבר לצלקות אקנה בפנים, ישנן בעיות נרחבות בנושא כמו קעקועים, הסתרת כהויות, הסתרת צלקות מחבלות וכדומה. כיום יש פתרון להכל – מייקאפ דרמקול הוא היחיד בעולם שמסתיר ומעניק כיסוי אחיד ומושלם לעור הפנים או הגוף.

הוא מגיע עם הגנה של SPF 30 וכמו כן הוא היפואלרגני ומתאים לעור רגיש.

הוא כבש את עולם הדוגמנות בזכות עמידותו לאורך שעות רבות.

אז מהו אופן השימוש במייקאפ?

אופן השימוש במייקאפ דרמקול הוא פשוט וקליל – השלבים לא ארוכים וניתן לעשות זאת בקלות.

השלב הראשון

נקו את עור הפנים היטב ובמידה ותרצו להניח את המייקאפ על הגוף נקו את האזור שתרצו להניח בו את המייקאפ עם מים וסבון וייבשו היטב.

וודאו כי אין לכם שאריות איפור או לכלוך על עור הפנים והגוף ונגבו בעזרת מגבת נקייה.

השלב השני

אם השימוש במייקאפ נעשה על גבי עור הפנים ההמלצה שלנו היא להניחו אחרי מריחת בסיס לחותי כלשהו ורצוי נטול שומן.

אם השימוש במייקאפ נעשה על עור הגוף (הידיים, הצוואר, הרגליים וכו') ניתן להניח אותו גם ללא בסיס לחותי כלשהו אך ניתן גם להוסיף.

השלב השלישי

השלב השלישי הוא אופן מריחת המייקאפ. ישנן דרכים שונות להניח את המייקאפ ביניהן – מברשת איפור, ספוגית לחה או עם האצבעות. ההמלצה שלנו היא למרוח את המייקאפ בעזרת ספוגית לחה או בעזרת האצבעות – הכיסוי שמתקבל הוא הרבה יותר גבוה ומתקבע בצורה הכי טובה שיש על צלקות אקנה בפנים.

על עור הגוף – כיוון שאלו שטחים נרחבים יותר ניתן להניח בעזר האצבעות ובכך לזרז את תהליך המריחה.

התוצאה שמתקבלת היא שכבה אחידה לעור הפנים או הגוף ונראית כמו עור שני כך שלא ניתן להבחין בהבדלים בין העור שלנו לבין שכבת המייקאפ.

השלב הרביעי

למקסום המריחה ולהעניק לה עמידות נוספת, ניתן להשתמש בפודרה שקופה של דרמקול – התוצאות יהיו עמידות למשך יום שלם מבלי לחדש או לתקן, בלי זליגות ובלי מריחות מיותרות של המייקאפ.

לסיכום

צלקות אקנה בפנים הן בהחלט תופעה לא נעימה והרבה פעמים אנו מתביישים לצאת מבלי להסתיר אותן. האקנה יכול להשאיר חותם לא טוב שהוא הצלקות שבאות אחריו ובעזרת מייקאפ איכותי, עמיד ואחיד ניתן להגיע לתוצאה של כיסוי גבוה המעניקה לנו את התוצאה הרצויה.

כמו כן המייקאפ מסתיר קעקועים ומתאים לנשים וגברים כאחד, הוא מקורי וכדאי מאוד להזהר מחיקויים שונים שקיימים כיום ברחבי האינטרנט.

דילוג לתוכן