איפור פנים במראה טבעי איך תבצעי זאת ב 5 צעדים פשוטים

איפור פנים במראה טבעי

צעד ראשון ב-איפור פנים במראה טבעי הוא כמובן פנים נקיות לאחר שטיפה עם סבון פנים המותאם לעורך ולאחר סגירת הנקבוביות עם מי פנים מתאימים לעור. לאחר ניקוי יסודי ועור נקי מרחי על עורך קרם לחות שגם הוא כמובן מתאים לסוג העור שלך , קרם הלחות יהווה כאן בסיס לאיפור והוא מאוד חשוב בשלב הזה. קרם שאינו מתאים לעורך, האיפור שישב עליו לא ישב בצורה טובה ונכונה וכך גם יהיו התוצאות שלא נרצה להגיע אליהם.

בחירת המייקאפ הנכון לאיפור פנים במראה טבעי 

צעד שני הוא בחירת מייקאפ בעל עמידות גבוהה הכולל כיסוי מלא שתוכלי לראות את עצמך גם אחרי יום עבודה ארוך, כאילו רק עכשיו התאפרת. מייקאפ דרמקול יכול לענות על צרכייך והוא יכול לשמש אותך גם לאיפור קליל ביום וגם לאיפור ערב.  אלו פרמטרים חשובים בבחירת המייקאפ הנקרא כבסיס השני של האיפור. לאחר שהקרם לחות נספג בעורך מירחי את המייקאפ עם ספוגית המיועדת לכך, חשוב שהספוגית תהיה לחה למריחה קלה אחידה ונוחה בתפיחות קלות עד להספגה.

לא לשכוח כמובן למרוח את מסגרת הפנים היטב כולל קו הסנטר ואפילו סנטימטר מתחת כדי ליצור אחידות ללא הבדלי צבע, בכל זאת אנחנו רוצות איפור פנים במראה טבעי.

לפדר לפדר לפדר  – קיבוע

צעד שלישי הוא הפודרה , לא כולן משתמשות בה – וחבל. הפודרה מקבעת היטב את המייקאפ ומאחדת אותו עם הפנים ומה שנמרח מעליו לאחר מכן שזה הסומק, הוא יימרח בצורה נוחה ואחידה ללא כתמים. ישנן כאלה המעדיפות פודרה שקופה או פודרה עם גוון בכדי להכות מעט את עצמן למראה שזוף מעט. עדיף לבחור מייקאפ בגוון עורך ולהכהות עם פודרה מאשר גוון מייקאפ כהה מעורך. עם הפודרה עדיף להשתמש במברשת פודרה לפידור קל ואוורירי בכדי לא ליצור מראה "בוצי" על הפנים, אם עד עכשיו לא השתמשת בה , זה הזמן להכיר. יש מגוון מרקמים ואם אינך אוהבת תנסי להתחיל במרקם קליל ואפילו בפודרה בתפזורת.

רואה לך בעיניים – ריסים ריסים

צעד רביעי הוא תשומת לב לכל ריס וריס , כאן במקרה הזה נתייחס לריסים בעפעף העליון .ריסים ארוכים זה נשי, זה עוצמתי, זה מהמם , זה מדגיש וזה פשוט מוסיף ללוק.

המסקרה מאוד חשובה בתיק האיפור שלנו ולכן היא חלק מהאיפור בין אם זה איפור פנים במראה טבעי ליום יום  או איפור פנים לערב. ביום אנו נסתפק במריחה שתיים להדגיש את העיניים ולצבוע את הריסים. אך רק את העליונות.

זה רק אני או שאת מסמיקה לך

צעד חמישי ואחרון הוא הסומק. בכדי לא ליצור מראה חיוור חשוב להסמיק מעט בגוון עדין מאוד, יכול להיות גוון ורדרד או אפרסקי או אפילו גוון חום בהיר . גם כאן נשתמש במברשת המיועדת לסומק ונפדר על עצם הלחי ופנימה בעיגולים ונסיים בפידור קל מעט על האף ונדגיש את קו הלסת. תוכלי למרוח שפתון בגוון ניוד או גלוס מבריק והרי לך איפור פנים במראה טבעי מהמם.

דילוג לתוכן