קטגורית ארכיון: איפור היפואלרגני

מדוע איפור היפואלרגני הוא הטוב ביותר?

כדי להבין את החשיבות של מוצרי איפור היפואלרגני ומוצרי יופי וטיפוח, הסתכלי על שגרת היופי וההיגיינה היומיומית שלך. חשבי על כל המוצרים שאת משתמשת בפנים ובגוף שלך. גם אם את מחשיבה את עצמך כאחת שלא מרבה להשתמש, סביר להניח שאת עדיין משתמשת בסבון, ניקוי פנים, מי פנים, קרם, דאורדורנט, שמפו ומרכך. וזה עוד לפני שנתחיל במוצרי איפור, בושם ועיצוב שיער.

חוקרים מחברת דרמקול גילו כי האישה הממוצעת משתמשת לפחות בשניים-עשר מוצרים אישיים שונים מדי יום. קחו בחשבון שלכל אחד מהמוצרים הללו כמה מרכיבים, שאת חלקם אפילו לא תוכלו לבטא. וגם אם כן לא תדעו באמת מהו המרכיב, כי לזה את צריכה תואר בכימיה.

עבור אנשים שיש להם רגישות לעור או אלרגיות לרכיבים מסוימים, זה יכול להיות סיוט למצוא את המוצרים הנכוני והמתאימים. שימוש במשהו שלא מתאים לך בעורך יכול לגרום לתסמינים מדאיגים כמו כוויות, פריחות, גירוד ואפילו נפיחות. זו הסיבה שתווית המוצר חשובה כל כך. אבל אפילו עם תוויות, לסובלים מאלרגיות זה יכול להיות קשה מאוד למצוא את המוצרים והמותגים הקוסמטיים הנכונים.

מה פירוש איפור היפואלרגני

אם אתן סובלות מאלרגיות או רגישות, קניית איפור היפואלרגני ומוצרי טיפוח היפואלרגניים בלבד היא לא תמיד התשובה. קמפיין קוסמטי הציג את המונח היפואלרגני בשנות החמישים, והיום תוכלו למצוא כמעט היצע בכל המותגים אשר מציעים מוצרים היפואלרגניים.

פירושו של היפו הוא "תת", לכן אנו משתמשים בו כדי להתייחס למוצרים שפחות גורמים לתגובות אלרגיות כמו מייקאפ דרמקול מאשר לאחרים. מפתחים מייצרים מוצרי איפור היפואלרגני וטיפוח, מבלי להשתמש באחד מהמרכיבים הנפוצים והידועים שיש לרוב.

לדוגמה, אנשים מסוימים עשויים להיות אלרגיים או רגישים לבושם, ולכן איפור היפואלרגני לרוב נטול ריח. אנשים עם אלרגיות עדיין צריכים להיות מודעים לכך, מכיוון שלמרות שמוצר מכונה היפואלרגני,  הוא לא הופך אותו למאה אחוז בטוח. זה פשוט אומר שהוא  אינו מכיל אלרגנים נפוצים.

בדיוק כמו באלרגיות למזון, למרבה הצער, ייתכן שתצטרכי לנסות קודם לפני שאת יודעת או מבינה אם יש לך אלרגיה כלשהי. בין אם אתן מודעות לאלרגיות ובין אם לא, רוב הסיכויים שהשתמשתן או שקלתן להשתמש באיפור היפואלרגני בעבר. גם אם אינכן בטוחות ברגישות שלכן, מוצרים היפואלרגניים הם אידיאליים מכיוון שהם עדינים יותר לעורכן.

שימוש במוצרים כמו איפור היפואלרגני וטיפוח יפחית את הסיכוי שלך לנקבוביות סתומות. זו החלטה נבונה לעבור לשימוש במוצרים טבעיים והיפואלרגניים. כפי שאת יודעת כבר, כל מה שאת שמה על העור שלך נספג בסופו של דבר.

העצה הטובה היא להימנע מחומרים מלאכותיים וכימיקלים אגרסיביים וקשים.

דרמקול גוונים

ממה להימנע כשמבצעים רכישת איפור

כשאתן רוכשות איפור היפואלרגני, קחו בחשבון שמרכיבים כמו תחמוצת טיטניום ותחמוצת אבץ בטוחים למדי. הבעיה היחידה היא, שלפעמים הם מיקרוניים ואז התאים קטנים מספיק בכדי להיספג בגופכן. מוצרים אלה הנכנסים לגופך יכולים לעיתים לגרום לפריחות או גירוי בעור.

תמיד תעדיפי ותבחרי מוצרים נטולי פרבנים, ניחוחות מבושמים, צבעים מלאכותיים, חלקיקי ננו ואוקסיל כלוריד, העלולים לגרום לגירויים בעור. בחברות של מותגי איפור היפואלרגני מחויבים לספק את הנוסחאות הבטוחות ביותר עבור כל סוגי העור. הם עשויים לעלות קצת יותר ממותגים רגילים, אבל הם שווים את זה.

אנשים רבים חושבים שהיפואלרגני זה התשובה הבטוחה והפתרון לכל נושא האיפור שלהם. לדעת מה המשמעות של המונחים האלה בענף, זה חשוב. לכן, אם נקפיד בשימוש בטיפוח, איפור היפואלרגני ותכשירים היפואלרגניים זה לא אומר באורח פלא שאי אפשר להימנע ממטה אחוז מתגובות אלרגיות, אך מנגד,  הסיכוי נמוך לקבל אלרגיה הוא נמוך ביותר.

היפואלרגני פירושו בעצם שרוב האנשים לא יחוו תגובה אלרגית. מוצרים היפואלרגניים אינם בהכרח בטוחים יותר, טבעיים יותר או עומדים בסטנדרט גבוה יותר ממוצרים אחרים. אבל זה האינטרס של מותגי הקוסמטיקה האיכותיים ביותר, להגיע לכמה שיותר קהל יעד ולכלל הלקוחות בשוק.

אי אפשר לייצר מוצר שהוא בעל הוכחת אי אלרגיה במאת האחוזים, מכיוון שקיימים סוגים רבים של אלרגיות.

כשאתן קונות איפור, בין אם המוצר היפואלרגני ובין אם לא, עליכן לבדוק אותו קודם. פשוט צריך למרוח כמות קטנה על פרק כף היד או מאחורי האוזן והמתני לראות אם יש תגובה כלשהי לפני שמורחים על הפנים/גוף.

בשורה התחתונה

איפור היפואלרגני, בעוד שהוא בעיקר מונח שיווקי. אי אפשר להבטיח שמוצר כלשהו לא יגרום לאלרגיה במאה אחוז. חשוב לזכור זאת! מה שכן, המוצרים האלו הם בעיקר ממזערים את הסיכוי שלך לקבל תגובה אלרגית.

מה שחשוב יותר הוא לשים לב לרשימת המרכיבים המופיעה על גבי התוויות או על הקופסא ולשים לב למה שמתאים לך. אפשר לקבל תגובה אלרגית למוצר היפואלרגני אם את אלרגית לאחד המרכיבים הרשומים עליו.

דילוג לתוכן